23/3/2020    -    29/3/2020
STUDENTI 3
-- Pregled --

  Pon
23/3
Ut
24/3
Sri
25/3
Čet
26/3
Pet
27/3
Sub
28/3
Ned
29/3
8:00   8:00» Drvene konstrukcije Ap (216)
8:00» Lagane konstrukcije A (121)
8:00» Lagane konstrukcije A1 (C5)
8:00» METALNE KONSTRUKCIJE (216)
8:00» Mostovi gr.B-p.v. (P1) gr.A2,B2,C2 -k.v. (P1)
8:00» Metalne konstrukcije E, F (219, C4)
8:00» Mostovi gr.A-p.v. (C5)gr.A1,B1,C1-k.v. (C5)
8:00» Organizacija građenja, grupe C1 i C2 (C4)
   
9:00 9:00» Mostovi, konstruktivne vježbe (C6)
9:00» Drvene konstrukcije Bp (216)
9:00» Lagane konstrukcije B (121)
9:00» Lagane konstrukcije A2 (C5)
9:00» METALNE KONSTRUKCIJE (P1)
9:00» Metalne konstrukcije G (219)
9:00» Mostovi gr.H.p.v.(C5) gr.H1,H2,H3-k.v.(C5)
9:00» Mostovi grupe F3, G3 (C4)

10:00» Metalne konstrukcije H (219)
10:00» Mostovi grupe E3, F1 (C4)
   
10:00 10:00» DRVENE KONSTRUKCIJE (P1)
10:00» Lagane konstrukcije B1 (C5)
10:00» Lagane konstrukcije C3 (C5)

11:00» Lagane konstrukcije B2 (C5)
10:00» ORGANIZACIJA GRAĐENJA (VP)
   
11:00 11:00» HIDROTEHNICKE GRADJEVINE (P1, P2)
11:00» Mostovi gr.C-p.v.(P1) gr.A3,B3,C3-k.v.(P1)
11:00» Metalne konstrukcije I (219)
11:00» Mostovi gr.D-p.v.(216) gr.D1,E1,,F1-k.v.(216)
11:00» Mostovi gr.F-p.v.(C4) gr.D3,E3,F3-k.v.(C4)
11:00» Organizacija građenja, grupe B1 i B2 (C4)
   
12:00 12:00» Drvene konstrukcije Aa (216)
12:00» Drvene konstrukcije Cp (216)
12:00» Lagane konstrukcije C (121)
12:00» Lagane konstrukcije C1 (C5)
12:00» Mostovi gr.E-p.v.(216) gr.D2,E2,F2-k.v.(216)
12:00» Metalne konstrukcije J (219)
12:00» Mostovi gr.G-p.v.(C4) gr.G1,G2,G3-k.v.(C4)
   
13:00 13:00» LAGANE KONSTRUKCIJE (P4)
13:00» Drvene konstrukcije Ba (216)
13:00» Drvene konstrukcije Dp (2169

14:00» Drvene konstrukcije Ca (216)
14:00» Drvene konstrukcije Ep (216)
13:00» Organizacija gradjenja, grupe F1 i F2 (C6)
13:00» Organizacija gradjenja, auditorne vježbe (VP)


15:00» Metalne konstrukcije A, B (216, 219)
13:00» TERENSKA NASTAVA
   
14:00 14:00» MOSTOVI (VP)
     
15:00 15:00» Lagane konstrukcije C2 (C5)
     
16:00 16:00» Organizacija građenja, grupe E1 i E2 (121)
16:00» Organizacija građenja, grupe D1 i D2 (C6)
16:00» Organizacija gradjenja grupe B1 i B2 (C6)
16:00» Metalne konstrukcije C, D (216, 219)
       
17:00        
18:00        
19:00              
20:00              
21:00              


[Ispis]

Satničari:
Ivana Požgajčić - preddiplomski studij
Ana Pripeljaš - diplomski studij

Pošaljite e-mail satničaru